Canlar Lastikçilik olarak oto lastik yol yardım servislerimizi bize ilettiğiniz konuma en hızlı şekilde ekiplerimizden size yakın olanı yönlendirelim. Uygun fiyat, güvenilir ve en yeni malzemelerle iş garantisi vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

OTOMOBİL LASTİK YOL YARDIM

Tüm otomobil modelleri için güvenilir marka ve modelleri ile işinde uzman, tecrübeli, pratik ve çözüm odaklı ekiplerimiz her zaman sizin yanınızda. İstanbul’un ve Ankara’nın her yerinde uzman kadromuz ile lastiğinizin işlemlerini yerinde ve zamanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

MİNİBÜS LASTİK YOL YARDIM

Tüm minibüs modelleri için güvenilir marka ve modelleri ile işinde uzman, tecrübeli, pratik ve çözüm odaklı ekiplerimiz her zaman sizin yanınızda. İstanbul’un ve Ankara’nın her yerinde uzman kadromuz ile lastiğinizin işlemlerini yerinde ve zamanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

TIR VE KAMYON LASTİK YOL YARDIM

Tüm tır ve kamyon modelleri için güvenilir marka ve modelleri ile işinde uzman, tecrübeli, pratik ve çözüm odaklı ekiplerimiz her zaman sizin yanınızda. İstanbul’un ve Ankara’nın her yerinde uzman kadromuz ile lastiğinizin işlemlerini yerinde ve zamanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

OTOBÜS LASTİK YOL YARDIM

Tüm otobüs modelleri için güvenilir marka ve modelleri ile işinde uzman, tecrübeli, pratik ve çözüm odaklı ekiplerimiz her zaman sizin yanınızda. İstanbul’un ve Ankara’nın he ryerinde uzman kadromuz ile lastiğinizin işlemlerini yerinde ve zamanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

BALANS AYARI

Balans ayarının amacı, lastiklerin dengede kalmasını sağlayarak sürüş güvenliği ve sürüş konforu sağlamaktır.

JANT SERVİSİ

Jantlar, genel olarak araçların kişiselleştirilmesinde kullanılmaktadır. Jantlar görsellik dışında; performans, sürüş ekonomisi ve sürüş konforu konularında da fayda sağlamaktadır.

AKÜ HİZMETİ

Seyahatiniz sırasında veya aracınızı çalıştırdığınızda aküden kaynaklı sorunlar için yapılması gereken ilk iş, akü yol yardım hizmetine başvurmaktır. Mobil Lastik Tamiri firması olarak 7 gün 24 saat size akü yol yardım hizmeti vermekteyiz.